Wypożyczenie podnośnika koszowego dla klientów prywatnych

Auto-Lift

Publikacje

wypożyczalnia sprzętu budowlanego Komorów

Wypożyczenie podnośnika koszowego dla klientów prywatnych

Nasza firma świadczy usługi wynajmu podnośników koszowych oraz usługi operatorskie dla klientów prywatnych. Jeżeli potrzebujesz dostępu do tego rodzaju sprzętu, my zawsze jesteśmy gotowi do usług.

W AUTO LIFT prowadzimy wynajem sprzętu wraz z obsługą naszych pracowników, którzy będą mogli obsłużyć sprzęt, do czego potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień nadawanych przez Urząd Dozoru Technicznego.

Dla klientów prywatnych, głównie właścicieli domów jednorodzinnych i działek, wykonujemy prace takie jak:
• wycinka i przycinka koron drzew
• prace pielęgnacyjne zieleni
• malowanie i konserwacja elewacji domu
• prace montażowe na budynkach
• mycie okien w niedostępnych miejscach
• i innego rodzaju parce na wysokości na zamówienie

Wszystkim z naszych klientów zapewniamy zawsze atrakcyjne ceny usług podnośnikowych, dlatego nie musisz obawiać się wysokich wydatków z tym związanych. Zawsze jesteśmy gotowi do podjęcia zlecenia, także w sytuacjach awaryjnych, na przykład po wichurach, które powodują uszkodzenie wysokich drzew mogących wywoływać zagrożenie dla osób i mienia.

Jeżeli chcesz skontaktować się z nami, po prostu zadzwoń, a następnie umów się na taki termin, który będzie dla ciebie najbardziej dogodny. Dojeżdżamy do naszych klientów w Warszawie i w okolicznych miejscowościach województwa mazowieckiego. Zapraszamy!
<< Powrót