Wypożyczalnia zwyżek – Warszawa

Auto-Lift

Publikacje

rozstawiona zwyżka na parkingu w Pruszkowie

Wypożyczalnia zwyżek – Warszawa

Nasza firma AUTO LIFT prowadzi wynajem zwyżek w Warszawie oraz dla okolicznych miejscowości w województwie mazowieckim. Naszym głównym celem jest zapewnienie każdemu z naszych klientów pełnego zadowolenia, dlatego mamy nadzieję, że również i ty będziesz mógł wystawić nam pozytywną opinię po zakończeniu prac.

Dysponujemy wysokiej klasy zwyżkami znanych producentów – są to urządzenia zawsze sprawne, posiadają odpowiednie dopuszczenia, są regularnie poddawane serwisowi i badaniom technicznym, dlatego możesz mieć pewność, że wynajmujesz sprzęt wyróżniający się bezpiecznym i niezawodnym działaniem.

Zwyżki oferujemy każdemu, kto potrzebuje sprzętu tego rodzaju – przedsiębiorstwom, instytucjom, właścicielom i zarządcom budynków, osobom prywatnym. Każdemu zapewniamy atrakcyjne ceny w przypadku wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego. Służymy także pomocą w sytuacjach awaryjnych, na przykład wichur, zerwania linii energetycznych, uszkodzeń na elewacji budynków.

Wypożyczenie sprzętu w naszej firmie jest bardzo proste. Wystarczy tylko zadzwonić pod podany przez nas na stronie internetowej numer, a następnie określić godzinę przyjazdu i czas pracy. Również możesz powiedzieć nam, do jakich prac potrzebne będzie urządzenie, a my dobierzemy je tak, aby spełniło ono twoje wymagania. Również oferujemy usługi operatorskie, dlatego jeżeli nie masz uprawnień do obsługi zwyżek lub też nie masz pracowników z takimi uprawnieniami, my możemy zająć się ich obsługą.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług w AUTO LIFT!
<< Powrót