Daily Bloger

Adam 31.01.2021

Pielęgnacja skóry ® SPF 8+ jest teraz oferowana w ograniczonych ilościach oraz w specjalnej edycji.

Produkty z limitowanej serii SPF 8+ przeznaczone są dla osób, które mają ograniczone możliwości skorzystania z metody ochrony przed poparzeniami słonecznymi. Produkty są alternatywą dla tradycyjnych kosmetyków, które mają wiele składników i nie produkują lub są bardzo słabo chronione przed słońcem. Jeśli zależy Ci na naturalnej formie opalania, z pewnością użyj SPF 8+.

W zakresie SPF 8+ znajdują się formuły do ​​ochrony skóry typu A i B (tj. skóry tłustej i wrażliwej).

Opalanie słoneczne - sposoby użycia

Opalanie słoneczne jest skuteczną metodą obrony przed fotouszkodzeniami skóry, ponieważ ma wiele zalet zdrowotnych:

  • Głęboka opalenizna (pełne krycie)
  • Całkowicie kryjąca opalenizna (z zastosowaniem filtra lub emolientów)
  • Głęboka opalenizna chroni przed czynnikami zewnętrznymi
  • Oparzenie słoneczne może być objawem wielu chorób (np. łuszczycy)
  • Oparzenia słoneczne - różne przyczyny, typy i typy

Skoro już wiemy, że fotouszkodzenie to czynność, która wystawia skórę na działanie promieniowania UVB, do ochrony przed promieniowaniem UVB warto wybrać filtr SPF 8+. Ochronę tę zapewniają filtry filtrujące typu PANDAS, które wykorzystują specjalną kompozycję PEGASYNY (PAGEA-7) zawierającą specjalny krem ​​przeciwsłoneczny (SPF 8). Należy pamiętać, że światło słoneczne może również zwiększać ryzyko raka skóry. Stosowanie filtrów tego typu zalecane jest nie tylko osobom zagrożonym czerniakiem (białogłowy, zaskórnikowy rak skóry).

Pełna gama SPF 8+ SPF 8+ chroni przed terapią solarium (fotoprotektatem), jak na przykład ciągły postępujący zanik siatkówki.

Można zauważyć, że większość producentów filtrów produkuje filtry zarówno tłuste, jak i matowe (filtracja siatkówkowa), co oznacza, że ​​stosowanie filtrów do skóry wrażliwej i tłustej pomoże zmniejszyć ryzyko raka skóry.

Tagi: skóry opalenizna filtrówsłoneczne skóry na podłogę skóry skóry czarny lis skóry owcze na podłogę skóry owcze wyprawione