Prace awaryjne z użyciem podnośnika koszowego

Auto-Lift

Publikacje

prace budowlane na wysokości na autostradzie

Prace awaryjne z użyciem podnośnika koszowego

Chociaż większość prac na wysokości planowanych jest z wyprzedzeniem, to jednak również są sytuacje, w których należy wykonać je od razu, ponieważ ich niewykonanie rodzi konsekwencje w postaci poważnego zagrożenia dla zdrowia i życia ludzi oraz dla mienia. W takich sytuacjach można skorzystać także z naszych usług podnośnikowych w Warszawie i dla okolicznych miejscowości.

Dojeżdżamy ekspresowo do naszych klientów w takich sytuacjach jak:
• konieczność przycięcia drzew, ich koron i gałęzi
• usunięcie połamanych gałęzi z drzew
• uszkodzenia linii energetycznych, telekomunikacyjnych
• obfite opady śniegu powodujące zagrożenie dla konstrukcji budynków i ludzi
• zniszczenia na elewacji budynków
• zniszczenia materiałów reklamowych na wysokości
• i inne prace wymagające nagłej reakcji

W takich sytuacjach nie warto zwlekać, ponieważ opieszałość może skutkować znacznym zagrożeniem, a odpowiedzialność za nie spada wówczas na właściciela, zarządcę czy wykonawcę konkretnych czynności. Konieczne jest wtedy jak najszybsze zabezpieczenie danego miejsca, w którym ryzyko niebezpieczeństwa jest wysokie, a następnie skontaktowanie się z firmą oferującą podnośnik koszowy.

Nasza firma jest dostępna dla ciebie zawsze wtedy, gdy potrzebujesz błyskawicznej pomocy. Wystarczy tylko skontaktować się z nami telefonicznie, a my będziemy mogli dojechać na wskazane miejsce jak najszybciej, aby wykonać zlecone nam prace. Nie musisz czekać na nas godzinami czy do następnego dnia roboczego – po prostu zadzwoń, a my udzielimy ci potrzebnych informacji związanych z naszymi usługami.
<< Powrót