Podnośnik koszowy – opis urządzenia

Auto-Lift

Publikacje

4325347

Podnośnik koszowy – opis urządzenia

W naszej firmie oferujemy klientom podnośniki koszowe na wynajem. Są to wszechstronne urządzenia stosowane w wielu różnych branżach i dzięki nim możliwe jest prowadzenie prac montażowych, budowlanych, wykończeniowych, także konserwacyjnych, pielęgnacji zieleni czy usuwanie śniegu i sopli śnieżnych. Również są one stosowane przez służby takie jak straż pożarna.

Tak szerokie zastosowanie urządzenia te zawdzięczają swojej konstrukcji. Podnośniki koszowe zaliczane są do urządzeń dźwignicowych, które wyposażone są w platformę lub w kosz zamontowane na końcu sterowanego ramienia hydraulicznego. Najczęściej występują one w postaci kołowych pojazdów mechanicznych – ramię znajduje się na naczepie ciężarówki.

Nowoczesne urządzenia tego rodzaju są produkowane w wielu wariantach – różnią się pod względem swojej masy własnej, a także wysokości podnoszenia i zasięgu ramienia, co powoduje, że można dostosować je do różnych typów prac.

Nasza firma AUTO LIFT posiada podnośniki o masie własnej 3,5 tony oraz wysokości podnoszenia 20 metrów. Takie parametry powodują, że nasze urządzenia są w stanie asystować w praktycznie wszystkich typach prac na wysokości.

Wynajem oferujemy na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości. Można u nas także skorzystać z profesjonalnej obsługi operatorskiej – nasi pracownicy będą mogli wykonać zlecone prace. Dojeżdżamy naszym sprzętem na miejsce punktualnie, gwarantując także atrakcyjne ceny wynajmu na rynku stołecznym. Prosimy o skontaktowanie się z nami w celu dokonania rezerwacji usługi.
<< Powrót