Wycinanie i przycinanie drzew – Auto Lift Pruszków

Auto-Lift

Przycinanie i wycinanie drzew

prace wysokościowe

Wykonywanie prac na wysokościach zawsze związane jest z pewnym zagrożeniem i ryzykiem, dlatego wychodzimy naprzeciw naszym Klientom, proponując profesjonalne usługi alpinistyczne. Wiemy, jak zadbać o bezpieczeństwo w czasie realizacji zleceń. Prace wysokościowe wymagają ogromnej odpowiedzialności, którą w naszej firmie traktujemy jako kwestię priorytetową.

Świadczymy kompleksowe usługi alpinistyczne podnośnikami koszowymi na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości w województwie mazowieckim. Jeżeli potrzebujesz specjalistów, aby wykonać wycinanie drzew czy prace montażowe, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Posiadamy sprawdzone dźwigi na wynajem. Są to urządzenia, które mają wysokość do 20 metrów i masę własną do 3,5 tony. Dzięki nim można prowadzić prace wysokościowe, montażowe, budowlane, a także konserwacyjne. Zwyżka pozwala wykonać między innymi przycinanie drzew, mycie szyb, instalację reklam. W AUTO LIFT Warszawa pracują kompetentni operatorzy z uprawnieniami Urzędu Dozoru Technicznego, którzy rzetelnie i profesjonalnie wykonają dla Ciebie wszelkiego rodzaju usługi alpinistyczne.

Zapewniamy atrakcyjne ceny i terminowość. Umów się z nami jeszcze dzisiaj, a my przyjedziemy na czas i wykonamy potrzebne prace!